طراحی سایت

 پیاده سازی وب سایت یا طراحی وب سایت , علاوه بر ظاهر سایت, امکانات اظافی و همچنین افزونه های مورد نیاز شما را شامل میشود.  هر یک از افزونه ها و امکانات افزوده شده به یک سایت مطابق با نیاز ها و نوع طراحی وب سایت تغییر پذیر خواهد بود. از طرفی هر چقدر امکانات افزوده شده و طراحی شده برای یک وب سایت بیشتر باشد, هزینه نهایی وب سایت به مراتب بیشتر از تعرفه های پایه اعلام شده خواهد بود.

 پس از طراحی سایت توسط پرشین تمپلیت و استدیو طراحی وب سایت 91-90 ، شما یک صفحه مدیریت تحت وب مخصوص خود دارید ، که می توانید ادامه کنترل ، مدیریت سایت و بخشهای مختلف را از طریق آن به صورت آنلاین و از هر نقطه ای در جهان بر عهده بگیرید. پنل مدیریت سایت بسیار کاربر پسند طراحی شده تا بتوانید براحتی وبسایت خود را مدیریت کنید . همچنین راهنمای آنلاین سیستم مدیریت محتوا ، در تمامی بخش های پانل مدیریت قابل دسترس بوده و شما با اندکی مرور می توانید با ابزار های مدیریتی آشنایی کامل پیدا نمائید. 

کسب اطلاعت بیشتر و ثبت سفارش

دعوت به نویسندگی

S36

پرشین تمپلیت برای گسترش حیطه کاری و کاربری خود , از همه علاقه مندان به طراحی سایت , جوملا , وردپرس , سئو , مدیریت , برندیگ , تجارت الکترونیک و... برای نویسندگی در این سایت , دعوت به همکاری مینماید .

چنانچه تمایل دارید با گروه پرشین تمپلیت در یکی از رده های این سایت همکاری نمائید با ما تماس بگیرید و اطلاعات تماس خود را به همراه مختصر توضیحی در مورد تخصصتان ارسال نمائید . پس از ارسال اطلاعات , مجریان سایت شرایط و پیشنهادهای همکاری را خدمتتان اعلام خواهند کرد. منتظر تماس شما برای نویسندگی در سایت هستیم . تماس با ما ( کلیک نمائید )

 

Joomla Extensions

عضویت در خبرنامه

دریافت تازه ترین قالب ها , مقالات , الحاقات و اخبار سایت در ایمیل

feedburner.google.com

خبرنامه پیامکی

با ارسال عدد 1 به سامانه پیام کوتاه زیر , از اخرین تخفیف های ویژه مطلع شوید

3000 12 3000 9091

سبد خرید

یکشنبه, 20 مهر 1393 09:21

سه مشکل که بازاریابان به خاطرشان سرزنش مى شوند

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(1 رای)
64337ffeaae67237594d79a8ceda7ce6 XL بازاریابی بازاریابی

 به  سادگى مى توان گفت که کمپانى ها به دو دسته تقسیم مى شوند: کمپانى هایى که به آرامى عملیات فروش را به پایان مى رسانند و کمپانى هایى که با مشکلات فروش برخورد مى کنند.

تعداد زیادى از این مشکلات وجود داشته و هر کدام هم راه حلى دارند. من قصد دارم در این مطلب به بررسى سه تا از این مشکلات پرداخته و برایشان راه حلى ساده ارائه دهم.

- موقعیت فروش وجود ندارد: 

هر بازاریابى باید بتواند موقعیت هاى فروش را شناسایى کرده و آنها را به دست تیم فروش بسپارد. اما زمانى که صداى شکایات در جلسات تیم فروش شنیده مى شود، مشخص مى گردد که بخش بازاریابى کار خود را به درستى انجام نداده.

راه حل: لازم است تیم فروش شما به بازاریابتان عنوان کنند که چه کسانى  جز موقعیت فروششان به شمار مى آیند و میزان فروش باید چه قدر باشد. در ضمن در این میان بازاریابان مى توانند با مراجعه به اطلاعات فروش هاى گذشته، متوجه شوند که چه کسانى مى توانند موقعیت فروش  آنها باشند.

 

 

Image3

 

- موقعیت هاى فروش قدیمى:

همیشه از بازاریابان شکایت مى شود که چه به سر موقعیت هاى فروش قدیمى آمده و چرا به فروش منجر نمى شوند؟ داستان اینجاست که اگر این افراد از سوى شما بروزرسانى دریافت کنند، هیچ وقت به موقعیت فروش قدیمى تبدیل نمى گردند.

ایراد مى تواند هم از سوى بازاریاب بوده و یا از جایى دیگر رخ دهد!

راه حل: دپارتمان بازاریابى باید به طور پیوسته با موقعیت هاى فروششان ارتباط بگیرند و این عمل مى تواند به واسطه ارسال ایمیل هاى برنامه ریزى شده صورت بگیرد. محتوا این ایمیل ها از اهمیت بسیار بالایى برخوردار هستند و باید به آنها توجه ویژه اى داشته باشید و نسبت به هدفتان با سیاست پیشروى کرده و در مرحله اول وارد داستان فروش محصول خود نشوید.

 

- بازاریابان کارهاى اشتباهى انجام مى دهند:

در اکثر مواقع که تیم فروش گمان مى کند که دپارتمان بازاریابى کارى انجام نداده، جملات جالبى عنوان مى گردد:

– تیم بازاریابى بیش از حد زمان صرف رسانه هاى اجتماعى مى کند.

– بازاریابان ما را به بستن قرارداد نزدیک نمى کنند.

– آنها بخش زیادى از بودجه را براى برندینگ صرف مى کنند.

–  محصولات ما بیش از حد گران هستند.

آیا واقعا تیم بازاریابى باید به خاطر این موارد سرزنش شود؟

در حقیقت پاسخ خیر است و مشکل در جایى دیگر است.

راه حل: تیم بازاریابى در حال انجام وظایفش است و تیم فروش است که باید موقعیت ها را به معامله تبدیل کند. از طرفى بودجه بندى باید در آغاز سال صورت گرفته و تیم بازاریابى هم تیمش را از بودجه تبلیغاتى خود آگاه کند.

در انتها باید بگویم که فقط با یک کار تیمى قوى مى توانید چنین مشکلاتى را حل کنید و نباید خلاقیت را در کار خود نادیده بگیرید.

 

منبع : لینک

خواندن 741 بار
49

 قدم نهادن در هر راهی ، نگاه اولی را میطلبد .
قصد داریم در راهی قدم بگذاریم که نگاه به دور دستها دارد و بر این باوریم که تنها راه رسیدن به مقصدمان ، با شما همراه شدن است . راهی که تنها نیازش برای رفع ملزومات خود ، کسب اعتماد و باور شما به ما است.
آنچه که تاکنون در این راه بدست آورده ایم ، اعتماد شما و کاربران سایتمان بوده که باعث افتخار و به خود بالیدن ما شده است . ایمان داریم در این راه طولانی در کنار شما بودن تنها راه رسیدن ما به مقصدمان خواهد بود و امید داریم به نقطه ای خواهیم رسید که شما هم همانند ما در کنار ما بودن برایتان افتخار آفرین خواهد بود
بدانید که اینرا میدانیم ، تنها زمانی بهترین خواهیم بود که در کنار شما باشیم . با ما همراه باشید

نوشتن دیدگاه


/component/jcomments/captcha/44672
تصویر امنیتی جدید

FB
TW
GPLUS
IN
INSTA
APARAT
BLOGFA
SOORATEE
YOUTUBE