طراحی سایت

 پیاده سازی وب سایت یا طراحی وب سایت , علاوه بر ظاهر سایت, امکانات اظافی و همچنین افزونه های مورد نیاز شما را شامل میشود.  هر یک از افزونه ها و امکانات افزوده شده به یک سایت مطابق با نیاز ها و نوع طراحی وب سایت تغییر پذیر خواهد بود. از طرفی هر چقدر امکانات افزوده شده و طراحی شده برای یک وب سایت بیشتر باشد, هزینه نهایی وب سایت به مراتب بیشتر از تعرفه های پایه اعلام شده خواهد بود.

 پس از طراحی سایت توسط پرشین تمپلیت و استدیو طراحی وب سایت 91-90 ، شما یک صفحه مدیریت تحت وب مخصوص خود دارید ، که می توانید ادامه کنترل ، مدیریت سایت و بخشهای مختلف را از طریق آن به صورت آنلاین و از هر نقطه ای در جهان بر عهده بگیرید. پنل مدیریت سایت بسیار کاربر پسند طراحی شده تا بتوانید براحتی وبسایت خود را مدیریت کنید . همچنین راهنمای آنلاین سیستم مدیریت محتوا ، در تمامی بخش های پانل مدیریت قابل دسترس بوده و شما با اندکی مرور می توانید با ابزار های مدیریتی آشنایی کامل پیدا نمائید. 

کسب اطلاعت بیشتر و ثبت سفارش

دعوت به نویسندگی

S36

پرشین تمپلیت برای گسترش حیطه کاری و کاربری خود , از همه علاقه مندان به طراحی سایت , جوملا , وردپرس , سئو , مدیریت , برندیگ , تجارت الکترونیک و... برای نویسندگی در این سایت , دعوت به همکاری مینماید .

چنانچه تمایل دارید با گروه پرشین تمپلیت در یکی از رده های این سایت همکاری نمائید با ما تماس بگیرید و اطلاعات تماس خود را به همراه مختصر توضیحی در مورد تخصصتان ارسال نمائید . پس از ارسال اطلاعات , مجریان سایت شرایط و پیشنهادهای همکاری را خدمتتان اعلام خواهند کرد. منتظر تماس شما برای نویسندگی در سایت هستیم . تماس با ما ( کلیک نمائید )

 

Joomla Extensions

عضویت در خبرنامه

دریافت تازه ترین قالب ها , مقالات , الحاقات و اخبار سایت در ایمیل

feedburner.google.com

خبرنامه پیامکی

با ارسال عدد 1 به سامانه پیام کوتاه زیر , از اخرین تخفیف های ویژه مطلع شوید

3000 12 3000 9091

سبد خرید

Category

برنامه‌های تحت‌وب (1)

رای دادن به این مورد
(1 رای)
Nginx که به صورت انجين ايکس با engine x خوانده مي شود يک سرور منبع باز وب است که از سوي يک مهندس نرم افزار روس نوشته شد .از زمان آغاز به کار آن در سال 2004 اين سرور وب روي بهره وري بالا همزماني بالا و همچنين استفاده کمتر از حافظه تمرکز داشت . قابليت هاي بيشتر که روي کار کرد آن تاثير مي گذاشت مانند توازن در بارگذاري حافظه نهان کنترل دسترسي پهناي باند و قابليت يک پارچه سازي موثر با برنامه هاي کاربردي فراوان از انجين ايکس يک گزينه خوب براي معماران وب سايت هاي نوين ساخت. اکنون اين سرور وب در جايگاه دوم محبوبترين سرور هاي منبع باز وب اينترنت قرار داد . چرا همزماني بالا اهميت دارد ؟ اين روز هاي اينترنت آنقدر گسترش يافته که در دهه گذشته پيشبيني آن غير ممکن بود . تحولي عظيم از HTML هاي ساده که متن هاي قابل کليک را مي ساختن و بر پايه NCSA و روي سرور هاي وب آپاچي بودند تا ميانگير هاي ارتباطي که همواره برار هستند و از سوي پيش از دوميليارد کهبر در سرار جهان مورد استفاده قرار مي گيرند. با افزايش تعداد کامپيوترها دستگاه هاي موبايل تپلت خايي که همواره متصل هستند چشم انداز اينترنت پرسرعت در حال تغيير هست .اطلاعات سرويس هاي آنلاين بسيار زياد شده .بنابر اين وب سايت ها بيشتر از قبل شايد قابل مقايسه هم نباشد پيچيده تر شده است . همواره يکي از بزرگترين چاليش هاي يک معمار وب سايت همزماني درخواست ها بوده است که از ابتداي به وجود آمدن سرويس ها وب تعداد درخواست هاي همزمان در حال رشد است . براي يک وب سايت محبوب اصلا غير معمول نيست که 100 هزار يا مليون ها نفر را به صورت همزمان پشتيباني و سرويس دهي کند. ترکيبي از کاربران موبايل و معماري هاي جديدتر…
FB
TW
GPLUS
IN
INSTA
APARAT
BLOGFA
SOORATEE
YOUTUBE