طراحی سایت

 پیاده سازی وب سایت یا طراحی وب سایت , علاوه بر ظاهر سایت, امکانات اظافی و همچنین افزونه های مورد نیاز شما را شامل میشود.  هر یک از افزونه ها و امکانات افزوده شده به یک سایت مطابق با نیاز ها و نوع طراحی وب سایت تغییر پذیر خواهد بود. از طرفی هر چقدر امکانات افزوده شده و طراحی شده برای یک وب سایت بیشتر باشد, هزینه نهایی وب سایت به مراتب بیشتر از تعرفه های پایه اعلام شده خواهد بود.

 پس از طراحی سایت توسط پرشین تمپلیت و استدیو طراحی وب سایت 91-90 ، شما یک صفحه مدیریت تحت وب مخصوص خود دارید ، که می توانید ادامه کنترل ، مدیریت سایت و بخشهای مختلف را از طریق آن به صورت آنلاین و از هر نقطه ای در جهان بر عهده بگیرید. پنل مدیریت سایت بسیار کاربر پسند طراحی شده تا بتوانید براحتی وبسایت خود را مدیریت کنید . همچنین راهنمای آنلاین سیستم مدیریت محتوا ، در تمامی بخش های پانل مدیریت قابل دسترس بوده و شما با اندکی مرور می توانید با ابزار های مدیریتی آشنایی کامل پیدا نمائید. 

کسب اطلاعت بیشتر و ثبت سفارش

دعوت به نویسندگی

S36

پرشین تمپلیت برای گسترش حیطه کاری و کاربری خود , از همه علاقه مندان به طراحی سایت , جوملا , وردپرس , سئو , مدیریت , برندیگ , تجارت الکترونیک و... برای نویسندگی در این سایت , دعوت به همکاری مینماید .

چنانچه تمایل دارید با گروه پرشین تمپلیت در یکی از رده های این سایت همکاری نمائید با ما تماس بگیرید و اطلاعات تماس خود را به همراه مختصر توضیحی در مورد تخصصتان ارسال نمائید . پس از ارسال اطلاعات , مجریان سایت شرایط و پیشنهادهای همکاری را خدمتتان اعلام خواهند کرد. منتظر تماس شما برای نویسندگی در سایت هستیم . تماس با ما ( کلیک نمائید )

 

Joomla Extensions

عضویت در خبرنامه

دریافت تازه ترین قالب ها , مقالات , الحاقات و اخبار سایت در ایمیل

feedburner.google.com

خبرنامه پیامکی

با ارسال عدد 1 به سامانه پیام کوتاه زیر , از اخرین تخفیف های ویژه مطلع شوید

3000 12 3000 9091

سبد خرید

Category

سرور اختصاصی - ویندوز۲۰۰۳ (18)

رای دادن به این مورد
(0 آرا)
ماژول بازنویسی URL، بسیاری از مشکلات اساسی IIS و ASP.NEt را برطرف می‌سازد. جهت نصب آن بدون نیاز به راه اندازی مجدد سرور، دستور زیر را قبل از نصب ماژول در خط فرمان اجرا نمایید: net stop was /y & net stop wmsvc بلافاطله پس از نصب ماژول دستور زیر را در خط فرمان اجرا نمایید: net start w3svc & net start wmsvc
رای دادن به این مورد
(0 آرا)
چطور پورت Remote Desktop را تغییر دهیم ؟ تغییر پرت توسط Registry انجام می پذیرد. * قبل از اقدام هرگونه تغییر در سرور از Regisrty خود backup ( نسخه پشتیبان ) تهیه نمایید. * 1- ابتدا از منوی start بر روی run کلیلک کرده و سپس عبارت regedit را تایپ نمایید. 2- در Registry به مسیر زیر بروید . HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\TerminalServer\WinStations\RDP-Tcp\PortNumber 3- بر روی PortNumber کلیک راست نمایید و سپس Modify را انتخاب نمایید. 4- قسمت Base را بر روی Decimal قرار داده و سپس در محیط Value پرت جدید را وارد نمایید.که پرت پیش فرض 3389 می باشد. 5- بعد از اعمال تغییرات سیستم خود را Restart نمایید.
رای دادن به این مورد
(0 آرا)
من با استفاده از برنامه Desktop می‌خواهم ایمیل ارسال کنم اما با خطای ERROR: Socket Error # 10053 mail روبرو میشوم.مشکل کجاست؟ این خطا زمانی رخ میدهد که اتصال (connection) بین سیستم شما و سرویس دهنده‌ی ایمیل قطع شود.احتمال دارد این اتصال بوسیله فایروال (firewall) و یا ضدویروس سیستم شما قطع گردد.کنترل نمایید که فایرال ویندوز غیرفعال باشد.
رای دادن به این مورد
(0 آرا)
چگونه امکان قطع ارتباط خودکار در Remote Desktop را فعال کنم ؟ قطع خودکار ارتباط در Remote Desktop به صورت پیش فرض غیرفعال می باشد که این یک ریسک امنیتی می باشد . در صورت فعال بودن این امکان اگر کسی به Remote Desktop متصل شده باشد و به مقدار زمانی که تعیین می شود در Remote Desktop بی کار باشد. Session مربوطه بعد از گذشت زمان مشخص شده Disconnect میشود. برای فعال سازی این امکان به مسیر زیر بروید. Control Panel -> Administrative Tools -> Group Security Policy و یا در صورتی که مسیر داده شده را پیدا نکردید. از محیط start بر روی run کلیک نموده و عبارت gpedit.msc را تایپ نمایید . بعد از ورود به محیط gpedit به مسیر زیر بروید. Computer Configuration -> Administrative Templates -> Windows Components -> Terminal Services - > Session در منوی سمت راست بر روی عبارت Set time limit for disconnected sessions کلیک نموده و سپس زمان مورد نظر خود را با Enable نمودن این امکان مشخص نمایید. سپس apply نمایید. جهت برروز رسانی group Policy دسترر زیر را در run تایپ نمایید. gpupdate
رای دادن به این مورد
(0 آرا)
برای پشتیبانی شدن از Silverlight در ویندوز ۲۰۰۳ نیاز به نصب برنامه و فایلی نمیباشد، Silverlight یک تکنولوژی سمت مشتری (client side) میباشد، در نتیجه نیاز به نصب هیچ برنامه‌ای در سمت سرور نیست. برای فعال سازی امکان استفاده از Silverlight کافیست در بخش MimeTypeهای IIS دو مورد زیر را اضافه نمایید: .xaml = application/xaml+xml .xap = application/x-silverlight-app پس از اضافه شدن این دو پسوند، Silverlight بخوبی پشتیبانی خواهد شد.
صفحه 1 از 4
FB
TW
GPLUS
IN
INSTA
APARAT
BLOGFA
SOORATEE
YOUTUBE