Category

وبلاگ (5)

 کتاب روزنامه‌نگاری در رسانه‌های اجتماعی نوشته محمود سلطان‌آبادی از سوی انتشارات ثانیه منتشر شد.

این کتاب به ارتباط بین رسانه‌های اجتماعی و روزنامه‌نگاری می‌پردازد و کاربرد آن را برای روزنامه‌نگاران مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

 

New Media1 1

 

گونه‌های مختلفِ رسانه‌‌های اجتماعی مانند شبکه‌های اجتماعی (فیس‌بوک)، وبلاگ‌‌ها، میکروبلاگ‌‌ها (توئیتر)، پادکست‌‌ها، ویکی‌‌ها و اجتماعات محتوامحور (یوتیوب) هر کدام در ارتباط با روزنامه‌نگاری تحولات و تغییراتی ایجاد کرده‌اند و روزنامه‌‌نگاران به‌ شکل‌‌های مختلف می‌توانند از این‌گونه رسانه‌ها برای انجام کار حرفه‌ای‌شان استفاده کنند.

پنج شنبه, 08 خرداد 1393 10:49

همایش نوآوری سازمان برگزار می‌شود

نوشته شده توسط

1452420 452482214888477 5973912259329813377 N

 

در سال‌های اخیر مفاهیم جدیدی نظیر سرمایه انسانی، سرمایه فکری-دانشی و اجتماعی-روانشناختی، جایگزین مفهوم منابع انسانی شده‌اند. این موضوع نشان از توجه روزافزون مدیران به بهبود جایگاه و تاثیرگزاری انسان‌ها در تعاملات درون و برون سازمانی دارد.

برخلاف روش‌های تجویزی و تحلیلی نظریه‌پردازان معاصر که با استمرار در بکارگیری و جایگزینی سیستم‌های ماشین‌محور-رباتیک در تصمیم‌گیری و نقش‎‌آفرینی خرد و کلان، جایگاه و نقش انسان‌ها را روزبه‌روز کمرنگ‌تر از گذشته پیش‌بینی می‌کردند، ویژگی منحصربه‌فرد بشری به نام «خلاقیت» ، به عنصری راهگشا و بنیادی در ساختار سازمان‌های هزاره‌ی سوم و کلید حل بحران‌های خاص دوران معاصر تبدیل گشته‌است.

جمعه, 12 ارديبهشت 1393 12:30

خبرنامه سایت

نوشته شده توسط

 سلام . حال شما ؟ خوبین ؟ امیدوارم که اردیبهشت ماه رو خوب شروع کرده باشین !

مدت ها بود که در فکر راه اندازی امکانی به عنوان خبرنامه در سایت بودیم , که بالاخره امروز این امر میسر شد تا بتونیم هر آنچه بهتر به کاربران سایت خدمت کنیم .

هدف ما از ایجاد این امکان , باخبر ساختن کاربرانی بود که در یک مدت زمان کوتاهی به سایت ما سر نزده بودن و ما رو تنها گذاشتند.

البته علاوه بر اینکه, هر از چند گاهی تازه های سایت را از طریق خبرنامه دریافت خواهید کرد, بهترین های سایت را هم در انتهای هفته دریافت خواهید نمود !

با سلام خدمت تمامیه کاربران گرامی وب سایت مرجع پرشین تمپلیت

یکی دیگر از بخش های برنامه ریزی شده وب سایت مرجع پرشین تمپلیت با نام " دایرکتوری دانلود فایل پرشین تمپلیت " راه اندازی شد .

امیدواریم که بتوانیم با راه اندازی این بخش , پرشین تمپلیت را به عنوان یک وب سایت مرجع در سطح وب ایران مطرح کنیم و همچنین بتوانیم فایهای قابل دانلود را در وب سایت دستبه بندی نموده و باعث راحتی کاربران در دانلود فایل های قابل دانلود شویم .

 

Direct File Download[PersianTemplate]

چهارشنبه, 06 فروردين 1393 10:44

افتتاح بخش کتابخانه و آیکون در سایت

نوشته شده توسط

با سلام خدمت تمامیه کاربران محترم سایت پرشین تمپلیت

با توجه به پتانسیل رو به رشد سایت , تصمیم به راه اندازی دو بخش کاملا کارآمد و مفید در سایت را گرفتیم که به یاری خداوند امروز این دو بخش با دو پست , بروز رسانی و افتتاح گشتند .

 

Eftetah

 

آنچه که ما را بر این داشت تا این دو بخش را راه اندازی کنیم ,  خدمت بیشتر و ارائه وب سایتی متفاوت نسبت به وب سایت های مشابه است .
آنچه که تا کنون ارائه کرده ایم, صرفا بخشی از خدمات برنامه ریزی شده مدیران پرشین تمپلیت برای به ثمر رساندن این وب سایت است .